پیام مهندس حیدری در پی بازگشت پیکر مطهر دو شهید مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی

 

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی بازگشت پیکر مطهر دو شهید مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی بازگشت پیکر مطهر دو شهید مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیراست:

یک ملتی که زن و مردش برای جان‌فشانی حاضرند و طلب شهادت می‌کنند، هیچ قدرتی با آن نمی‌تواند مقابله کند. امام خمینی(ره)

کبوتران خونین بال کربلای خان طومان آرمیده در سرزمین بلادیده شام، این بار در ایام شهادت فرزندان رسول خدا، پس از قریب به ‌پنج سال هجرت خونین، به چشم انتظاری‌ها پایان می­دهند و عطر پیکر مطهرشان به مشام می­رسد.

رزمندگان مدافع حرم، بی‌وفایی کوفیان را جبران می‌کنند و معنای حیات عند ربّ را در می‌یابند و حیات عند ربّ، نقطه پایان معراج بشریت است که به آن جز با شهادت دست نمی‌توان یافت.

بیعت حسینیان زمان بیعتی است به‌رنگ خون که جلوه‌ای از این عهد و پیمان را پیکر مطهر شهدای مدافع حرم به تصویر کشیده‌اند.

بازگشت پیکر مطهر شهدای خان‌طومان شهید «محمد بلباسی» دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و شهید «مهدی نظری» دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما دزفول به ایران اسلامی، این مجاهدان راه خدا و پیروان صدیق اهل بیت پیامبر اعظم (ص) هستند که در سال 13۹۵ برای دفاع از حریم آل­الله و قرارگاه حسین بن علی (ع) که ایران اسلامی است به سوریه اعزام شده بودند و با اقتدا به علمدار دشت نینوا، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند را گرامی می­داریم. حال که پس از قریب به پنج سال پیکر مطهرشان به آغوش مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی برمی‌گردد تا دوباره مردم شهیدپرور با مسافران کربلایی خود دیدار کنند که حال و هوای خوزستان و مازندران به عطر شهادت منور می­گردد؛ اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اظهار همدردی با خانواده­های معزز این شهیدان گرانقدر، به مردم شهید‌پرور استان­های مازندران و خوزستان تبریک و تسلیت می‌گویم.

تاریخ باید بداند دفاع از حرم عمه سادات، حضرت زینب(س) دلیل نمی­خواهد، راهنمایش دل است و بهانه­اش هم دل؛

شهیدان، لاله‌زار آفتابند

شهیدان، شاهدان انقلابند

کتاب عشق را کاتب، حسین (علیه­السلام) است

شهیدان، برگ‌های این کتابند

با سپاس

احمد حیدری

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان